25 Eylül 2023 - Hoşgeldiniz

Çanakkale'nin Dünyaya Açılan Penceresi

17 BURDA AVM YENİDEN HİZMETE GİRDİ

17 Burda AVM kapılarını tekrar açtı

11 Haziran 2020 - 10:53

33617 Kişi Okumuş
17 BURDA AVM YENİDEN HİZMETE GİRDİ

Çanakkalelileri ilklerle buluşturarak özel deneyimler yaşatan 17 Burda AVM, üst düzey hijyen önlemleriyle 1 Haziran’da kapılarını tekrar açtı ve ziyaretçilerine yeniden hizmet vermeye başladı.

1 Haziran Pazartesi günü kapılarını yeniden açan 17 Burda AVM’de alışveriş, eğlence ve yaşam kaldığı yerden devam ediyor. Çanakkale halkını ilklerle buluşturan 17 Burda AVM, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın alışveriş merkezlerine ilişkin belirlediği hijyen tedbirleriyle uyumlu bir şekilde ziyaretçilerine hizmet veriyor.

17 Burda AVM, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın mevzuatları doğrultusunda en iyi yöntemlerle temizleniyor. 17 Burda’yı ziyaret edenler, diledikleri mağazayı gönül rahatlığıyla geziyor. 17 Burda’da çocuk eğlence alanları, ve sinema salonu dışındaki diğer işletmeler faaliyetlerine devam ediyor.

İklimlendirmede %100 taze havalandırma kullanılıyor. İklimlendirme cihazları, taze hava girişi sağlayan klima santralleri filtre değişimi ve dezenfeksiyonu ile %100 taze hava 24 saat korunuyor, ziyaretçiler sağlıklı nefes alıyor.

AVM girişlerinde ateş ölçümleri termal kameralar ile gerçekleştiriliyor. 17 Burda’da zorunlu maske uygulaması sürerken, AVM içerisindeki tüm noktalar özel kimyasallar ve cihazlarla gece ve gündüz dezenfekte ediliyor.

Mağazaların düzenli olarak denetlendiği 17 Burda AVM’de uzun süre koruma sağlayan Nano-Clean uygulaması da yapılıyor. AVM içerisinde pek çok noktada el dezenfeksiyon istasyonları bulunuyor. Maske ve eldiven atıkları için AVM içerisinde kapalı çöp kovaları konumlandırılırken zeminde, tuvaletlerde, asansörlerde, yürüyen merdivenlerde, dijital ekranlarda ziyaretçiler için bilgilendirici ve uymaları gereken kuralların hatırlatıldığı uyarılar yer alıyor. İçerideki kişi yoğunluğu kurulan kişi sayma kamera sistemleriyle eş zamanlı olarak tespit ediliyor.

Çanakkalelilere her zaman özel deneyimler yaşatan Esas 17 Burda AVM, aldığı üst düzey tedbirlerle tüm bölge halkını ağırlamaya devam ediyor.

BENZER HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

ÇANAKKALE’DE BÜYÜK YANGIN

ÇANAKKALE’DE BÜYÜK YANGIN

27. İDA KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ

27. İDA KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ

CUMHURİYET MEYDANINA YENİ BİR DOKUNUŞ, YENİ BİR SOLUK…

CUMHURİYET MEYDANINA YENİ BİR DOKUNUŞ, YENİ BİR SOLUK…

https://www.burasicanakkale.com ©  2000  - Bütün hakları Saklıdır.