5 Haziran 2023 - Hoşgeldiniz

Çanakkale'nin Dünyaya Açılan Penceresi

AK PARTİ ÇANAKKALE İL YÖNETİMİ YENİLENDİ

İl Başkanlığına atanan Naim Makas, aradan geçen 2 ayın ardından yönetim kurulunu oluşturdu

15 Şubat 2020 - 12:24

24498 Kişi Okumuş
AK PARTİ ÇANAKKALE İL YÖNETİMİ YENİLENDİ

13 Aralık 2019 tarihinde İl Başkanlığına atanan Naim Makas, aradan geçen 2 ayın ardından yönetim kurulunu oluşturdu.

Çanakkale AK Parti İl Başkanı Naim Makas gecikmeyle ilgili olarak ise; kentin demografik yapısına uygun ve ihtiyaçlarına hitap edebilecek yönetimi oluşturmak için çalışma yapmalarını gösterdi. Makas; “Hedefimiz 2023-2024 seçimlerinde yeni bir başarı hikayesi yazmaktır” dedi.

2 aydan bu yana merakla beklenen AK Parti Çanakkale İl Yönetim Kurulu oluşturularak basın aracılığı ile halka tanıtıldı. Gençlerin ağırlıkta olduğu listede gençlerin ve kadınların yoğunluğu dikkat çekti. AK Parti İl Başkanlığında gerçekleşen tanıtım toplantısında konuşma yapan İl Başkanı Naim Makas; “Öncelikli olarak önceki dönemlerde ve çeşitli kademelerde görev alan tüm partililerimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. AK Partimizin 19 yıllık bir hikayesi, 19 yıllık bir medeniyet yolculuğu var. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde; sevgi ve muhabbetle yoğrulmuş bir aşk hikayesini yaşıyoruz. Bu hikayeyi teşkilatlarımızla el ele, gönül gönüle yazdık ve yazmaya devam edeceğiz” dedi.

Yönetim Kurulu oluşturmada yaşanan gecikmenin nedenlerini şu ifadelerle anlatan İl Başkanı Naim Makas; “13 Aralık 2019 tarihinden bugüne kadar 4 Ankara ziyareti gerçekleştirdik. Aynı süreçte iki tane bakanımız; Sayın Berat Albayrak ve önceki dönemde görev yapmış Cevdet Yılmaz’ı ağırladık. İl yönetimi çalışmalarımızı da bu esnada aralıksız sürdürdük. Tabiri caizse gündüz sahada geceleri masa başında çalıştık. Yoğun bir süreçle çalıştık. İl Yönetimini kurarken şehrimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurduk.”

AK PARTİ ÇANAKKALE İL YÖNETİMİ:

İl yönetim kurulu asil üyeleri şu isimlerden oluşuyor:
Ahmet Şen, Arzu Bendeş, Ayhan Engin, Burçin Altop, Devrim Yazıcı, Ertuğrul Aydın, Faruk Tuğrul Kalkan, Fatma Bektaş, Halil Sarıbaş, Halil Zahit Mert, Hülya Duman, Hüsnü Çetin Durgut, İsmail Hakkı Durukan, Kaan Tonka, Mefail Ceyhan, Mehmet Özkurnaz, Muhammed Fatih Akçaman, Nevin Engin, Ömer Faruk Ataç, Ömer Faruk Göktürk, Rıdvan Demirhan, Saadettin Arslan, Saime Yüksel Avcılar, Sinan Erdoğan, Süleyman Gündüz, Şükrü Değer Erken, Tuğçe Seyis, Ünsal Dirlik, Yasin Öztürk.

BENZER HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER

57’NCİ ALAY SANCAĞI DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

57’NCİ ALAY SANCAĞI DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

ANZAKLAR, GELİBOLU YARIMADASI’NDA ‘ŞAFAK AYİNİ’ İLE ANILDI

ANZAKLAR, GELİBOLU YARIMADASI’NDA ‘ŞAFAK AYİNİ’ İLE ANILDI

ÇANAKKALE KARA SAVAŞLARININ 108. YILI

ÇANAKKALE KARA SAVAŞLARININ 108. YILI

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

https://www.burasicanakkale.com ©  2000  - Bütün hakları Saklıdır.