25 Eylül 2023 - Hoşgeldiniz

Çanakkale'nin Dünyaya Açılan Penceresi

ÇANAKKALE STANDI EMİTT’TE BÜYÜK İLGİ

Çanakkale Belediyesi'nin de katılım gösterdiği fuarda kentin kapsamlı tanıtımı gerçekleştiriliyor.

10 Şubat 2022 - 10:22

1907 Kişi Okumuş
ÇANAKKALE STANDI EMİTT’TE BÜYÜK İLGİ

Bu sene 25.’si düzenlenen EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 9 Şubat 2022 Çarşamba günü kapılarını ziyaretçilere açtı. Çanakkale Belediyesi’nin de katılım gösterdiği fuarda kentin kapsamlı tanıtımı gerçekleştiriliyor.

Çanakkale Valiliği, Çanakkale Belediyesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, çok sayıda kurum kuruluş ve turizm temsilcilerinin uzun yılarlardan bu yana ortak katılım sağladığı, yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda katılımcının yer aldığı ve dünyanın yakından takip ettiği fuarlardan biri olan EMITT’de Çanakkale Standı 3. Hol B361 nolu alanda yer aldı.

Fuara Çanakkale Belediyesini temsilen Belediye Başkan Vekili M. İrfan Mutluay katılarak hem standa gelen gelen konuklarla yakından ilgilendi hem de fuar alanını gezerek diğer katılımcılarla temaslarda bulundu.

Çanakkale Belediyesi’nin tanıtım standı her yıl olduğu gibi bu sene de ziyaretçilerden büyük ilgi görürken, zengin içerikli tanıtım materyallerinin bulunduğu stantta fuarın minik konuklarına da Tahta At hediye edildi. Ayrıca canlı seramik performansı da büyük ilgi görürken dileyen fuar katılımcıları tornada seramik yapımını deneyimleme fırsatı buldu.

Fuar katılımcılarının yoğun ilgi gösterdiği Çanakkale standını Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy ve Ak Parti Çanakkale Milletvekili Sayın Julide İskenderoğlu da ziyaret etti. Ersoy ve İskenderoğlu’nu ağırlayan Mutluay, stantta gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi vererek Çanakkale’nin yerel lezzetlerinden hazırlanan ürünlerden takdim etti.

Renkli organizasyonların bulunduğu, ülke ve dünyadan pek çok katılımcının olduğu fuar, 12 Şubat 2022 Cumartesi gününe kadar ziyarete açık kalacak. Tüm kentlilerimizi fuarı gezmeye ve Çanakkale standına bekliyoruz…

BENZER HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

ÇANAKKALE’DE BÜYÜK YANGIN

ÇANAKKALE’DE BÜYÜK YANGIN

27. İDA KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ

27. İDA KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ

CUMHURİYET MEYDANINA YENİ BİR DOKUNUŞ, YENİ BİR SOLUK…

CUMHURİYET MEYDANINA YENİ BİR DOKUNUŞ, YENİ BİR SOLUK…

https://www.burasicanakkale.com ©  2000  - Bütün hakları Saklıdır.