16 Ekim 2021 - Hoşgeldiniz

Çanakkale'nin Dünyaya Açılan Penceresi

ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI SİNERJİ TOPLANTILARI

ÇTSO YÖNETİM KURULU “SİNERJİ TOPLANTILARI” KAPSAMINDA MESLEK GRUBU ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

06 Şubat 2020 - 16:27

2542 Kişi Okumuş
ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI SİNERJİ TOPLANTILARI

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, ağırlıklı olarak un ve unlu mamuller, tatlı ve şekerleme, bağcılık ile zeytin ve zeytinyağı ürünleri üretimi sektörlerinde faaliyet gösteren 4 no’lu Meslek Grubu Üyeleri ile sektörde yaşanan gelişmeler ve sorunları görüşmek üzere ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde toplandı.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Meslek Grubu toplantısına, Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Kahraman, Komite ve Meclis üyeleri Ali Karaman ile Rasim Aktürk, Komite Üyesi İsmail Kolçak, Meslek Grubu Üyeleri Hikmet Özer, Mehmet Tosun, Ferhan Savran, Hasan Özyurt, Suat Doğan, Mehmet Şakar, Ahmet Şakar, Özge Doğan, Tolga Özcan, Ertuğrul Aydın, Atiye Laçin ile Genel Sekreter Sema Sandal, Meslek Grubu Oda temsilcisi Selen Kılıç katılarak sektörde yaşanan sorun ve çözüm önerilerini gündeme getirdi.

“ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞINI ULUSLARARASI PAZARLARA TAŞIMALIYIZ”

ÇTSO 4 no’lu Meslek Grubu üyeleriyle yapılan toplantı hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Bölgemizin coğrafi değere sahip zeytin ve zeytinyağını coğrafi işaret çalışmalarıyla beraber uluslararası pazarlara taşımalıyız. Üyelerimizden gelecek her türlü projeye ve işbirliğine hazırız. Bu konuda önemli çalışmalar yaparak dünya markası çıkaran ülkeleri ziyaret ederek, kendi rol modelimizi çıkarabilir ve bölgemize özgü bu ürünleri katma değerli ürün haline getirebiliriz.” dedi.

Toplantıya katılan sektör temsilcileri tarafından, ekmek fiyatlarının maliyeti karşılamaması sebebiyle zarar ettikleri, nitelikli ara eleman bulma konusunda sıkıntı yaşadıkları ifade ederek bu konuda yapılabilecek çalışmalar hakkında Yönetim Kurulu üyeleriyle görüş alışverişinde bulunuldu.

BENZER HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER

Kimdir “hırsız”…

Kimdir “hırsız”…

AĞRIMIZA GİDİYOR…

AĞRIMIZA GİDİYOR…

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK ÖĞRENİM YARDIMI BAŞVURULARI BAŞLIYOR

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK ÖĞRENİM YARDIMI BAŞVURULARI BAŞLIYOR

GELİBOLU TARİHİ SUALTI PARKI DALIŞ TURİZMİNE AÇILIYOR

GELİBOLU TARİHİ SUALTI PARKI DALIŞ TURİZMİNE AÇILIYOR

https://www.burasicanakkale.com ©  2000  - Bütün hakları Saklıdır.