6 Temmuz 2020 - Hoşgeldiniz

Çanakkale'nin Dünyaya Açılan Penceresi

ÇANAKKALE YENİ VALİSİ AKTAŞ GÖREVE BAŞLADI

Çanakkaleli vatandaşlarımıza layık olmaya çalışıp, güzel hizmetler sunmaya gayret edeceğim

18 Haziran 2020 - 15:52

2525 Kişi Okumuş
ÇANAKKALE YENİ VALİSİ AKTAŞ GÖREVE BAŞLADI

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Çanakkale Valiliğine atanan Vali İlhami Aktaş, Çanakkale’ye gelerek görevine başladı. Vali Aktaş ilk yaptığı açıklamada; “Çanakkaleli vatandaşlarımıza layık olmaya çalışıp, güzel hizmetler sunmaya gayret edeceğim” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 10 Haziran 2020 tarihinde Çanakkale’ye atanan Vali İlhami Aktaş, Nevşehir Valiliğinden ayrılarak bugün Çanakkale’de görevine başladı. Vali Aktaş düzenlediği basın toplantısında Çanakkale’de görev almaktan dolayı heyecanlı olduğunu belirterek; “Şehitler diyar Çanakkale’de şehitlerimize layık bir yönetim anlayışı sergileyerek, gelecekte de Çanakkale’mizin gerek tarihini, gerek Turizmini gerekse doğasını koruma konusunda devletimizin bize verdiği yetki ve sorumluluklar çerçevesinde hizmet edeceğiz.

Kamu kurum ve kuruluşları ile STK’lar ile basın mensuplarıyla hep beraber güzel bir şekilde yönetme anlayışı içerisinde birlikte yürütmeye çalışacağız. Buraya atanmamızda bizlere güvenen başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, İçişleri Bakanımıza ve emeği geçen diğer tüm devlet büyüklerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

Şehitlerimize, Çanakkaleli vatandaşlarımıza layık olmaya çalışıp, halkımıza güzel hizmetler sunma gayreti içerisinde olacağımın bilinmesini isterim. Görev süremiz içerisinde Çanakkale’de güzel şeyler yapmaya, işimizin gereğini vatandaşlarımızın beklentileri doğrultusunda tüm emeğimizi, bilgi birikimimizi her ne varsa Çanakkaleli vatandaşlarımız için paylaşacağımızın bilinmesini isterim” dedi.

BENZER HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER

ÇANAKKALE’DE YOLİNDİ KÖYÜ KARANTİNAYA ALINDI

ÇANAKKALE’DE YOLİNDİ KÖYÜ KARANTİNAYA ALINDI

BAROLAR BÖLÜNÜRSE BAŞKA AMAÇLAR İÇİN ÇALIŞACAK

BAROLAR BÖLÜNÜRSE BAŞKA AMAÇLAR İÇİN ÇALIŞACAK

SAVUNMA MİTİNGİNE DAVET

SAVUNMA MİTİNGİNE DAVET

DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI

DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI

https://www.burasicanakkale.com ©  2000  - Bütün hakları Saklıdır.