28 Mayıs 2023 - Hoşgeldiniz

Çanakkale'nin Dünyaya Açılan Penceresi

ÇANAKKALE’DE CHP’YE SALDIRI GİRİŞİMİ PARTİLİLERİ EZMEYE ÇALIŞTI

CHP Kadın Kolları üyelerine saldırı girişiminde bulunuldu

02 Eylül 2021 - 17:19

1395 Kişi Okumuş
ÇANAKKALE’DE CHP’YE SALDIRI GİRİŞİMİ PARTİLİLERİ EZMEYE ÇALIŞTI

Çanakkale’de yurt gezisine çıkan CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ve beraberindeki CHP Kadın Kolları üyelerine saldırı girişiminde bulunuldu. Bir araç partilileri ezmek istedi.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ilk durak olan Çanakkale’ye dün gece saatlerinde ulaştı. Kadın Kolları, MYK ve il, ilçe kadın kolları başkanları tarafından karşılanan Nazlıaka, konaklamak için otele geçti.

Sözcü’den Yavuz Alatan’ın haberine göre; buradaki CHP’li heyete saldırı girişimi yapıldı. CHP’ye ait YaşamHak otobüsü ise otel önüne park edilirken, içinde bir kişinin bulunduğu araç, otobüsten inen CHP’lilerin üzerine doğru gelerek partilileri ezmek istedi. Daha sonra da hakaretler ederek olay yerinden ayrıldı. CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka olaydan sonra şikayetçi oldu ve aracın plakası da alınarak polise bildirildi.

Nazlıaka yaptığı açıklamada ‘’Partimize ait YaşamHak otobüsünden inen arkadaşlarımıza çirkin saldırı gerçekleşti. Şahıs aracı ile partililerimizi ezmeye çalıştı, sonra da hakaretler yağdırarak uzaklaştı. Biz kutuplaştırmalara izin vermeyeceğiz, doğu batı demeksizin ülkenin dört bir yanını adımlamaya devam edeceğiz. Aydın insanların çoğunluğu oluşturduğu bu ilde yaşanan saldırı girişimi, çıktığımız yolculuğu provake amacı taşıyor” dedi.

………………………………………………………………………………………………………………

Kadın Çalıştayı kapsamında Çanakkale’ye gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı da makamında ziyaret etti.

Nazlıaka’yı Belediye ziyaretinde Başkan Gökhan’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Rebiye Ünüvar ve İrfan Mutluay da karşıladı. Nazlıaka ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Başkan Gökhan, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbetin gerçekleştiği ziyarette Başkan Gökhan ayrıca, kadın çalışmalarına yönelik sunduğu katkılardan dolayı Nazlıaka’ya teşekkürlerini iletti. Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın ziyareti, anı defterini imzalaması, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Nazlıaka Belediye Birimlerini de Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, kent ziyareti kapsamında Çanakkale Belediyesinin çeşitli birimlerini de ziyaret etti. Nazlıaka ve beraberindeki heyet, Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar’ın da eşliğinde Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi, Barbaros Ata’m Kreş ve Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nin yanı sıra, Troida Kadın Kooperatifini de ziyaret ederek, hizmet ve faaliyetlere ilişkin bilgiler aldı.

BENZER HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER

ÇANAKKALE KARA SAVAŞLARININ 108. YILI

ÇANAKKALE KARA SAVAŞLARININ 108. YILI

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

TBMM’NİN AÇILIŞINA GİDEN TARİHİ SÜREÇ

TBMM’NİN AÇILIŞINA GİDEN TARİHİ SÜREÇ

ÇANAKKALE’YE YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ

ÇANAKKALE’YE YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ

https://www.burasicanakkale.com ©  2000  - Bütün hakları Saklıdır.