4 Ekim 2022 - Hoşgeldiniz

Çanakkale'nin Dünyaya Açılan Penceresi

SAĞLIK HEPİMİZ İÇİN…

koronavirüs denetimi

08 Ekim 2020 - 11:16

3669 Kişi Okumuş
SAĞLIK HEPİMİZ İÇİN…

Çanakkale Valisi İlhami AKTAŞ, “Sağlık Hepimiz İçin” mottosu ile koronavirüs denetimi gerçekleştirdi.

Vali İlhami AKTAŞ, kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra ortak kullanım alanlarından olan market kafe ve restoranlarda alınması gereken Koronavirüs tedbirlerini yerinde denetledi.

Yapılan denetimlerde Vali İlhami AKTAŞ, Koronavirüs ile mücadelede işletme sahiplerine düşen sorumluluğu hatırlatarak, tedbirler konusunda bilgilendirici ve rehberlik edici uyarılarda bulundu.

İşletme sahipleri ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, Koronavirüs tedbirlerine uymaları gerektiğini belirterek temizlik, maske ile sosyal mesafe başta olmak üzere alınması gereken tedbirlere riayet etmelerini istedi.

İlimiz genelinde denetimlerin kesintisiz ve süreklilik teşkil edecek şekilde devam edeceğini belirten Vali İlhami AKTAŞ, “Duyarlılık gösteren bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, maske, sosyal mesafe ve hijyen konularında daha dikkatli olmalı, çok daha özenli davranmalı ve çevremizdeki herkesi uyarmalıyız. Biz tüm denetim ekiplerimizle sahadayız. Vatandaşlarımız, alınan tedbirlere sıkı bir şekilde uymaya devam ederse, salgınla mücadelede başarıya hızlı bir şekilde ulaşırız” dedi.

Denetlemeleri sırasında Vali İlhami AKTAŞ’a İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı ve İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Üyeleri eşlik etti.

BENZER HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER

GEÇMİŞ GELECEĞİN AYNASIDIR

GEÇMİŞ GELECEĞİN AYNASIDIR

CHP’Lİ ERKEK SEÇİM SONRASI YAPILACAKLARI ANLATTI

CHP’Lİ ERKEK SEÇİM SONRASI YAPILACAKLARI ANLATTI

ROTA ÇANAKKALE…

ROTA ÇANAKKALE…

ATAŞEMİLİTERLİKTEN, BAŞKOMUTANLIĞA

ATAŞEMİLİTERLİKTEN, BAŞKOMUTANLIĞA

https://www.burasicanakkale.com ©  2000  - Bütün hakları Saklıdır.