31 Ocak 2023 - Hoşgeldiniz

Çanakkale'nin Dünyaya Açılan Penceresi

SAĞLIK HEPİMİZ İÇİN…

koronavirüs denetimi

08 Ekim 2020 - 11:16

3847 Kişi Okumuş
SAĞLIK HEPİMİZ İÇİN…

Çanakkale Valisi İlhami AKTAŞ, “Sağlık Hepimiz İçin” mottosu ile koronavirüs denetimi gerçekleştirdi.

Vali İlhami AKTAŞ, kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra ortak kullanım alanlarından olan market kafe ve restoranlarda alınması gereken Koronavirüs tedbirlerini yerinde denetledi.

Yapılan denetimlerde Vali İlhami AKTAŞ, Koronavirüs ile mücadelede işletme sahiplerine düşen sorumluluğu hatırlatarak, tedbirler konusunda bilgilendirici ve rehberlik edici uyarılarda bulundu.

İşletme sahipleri ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, Koronavirüs tedbirlerine uymaları gerektiğini belirterek temizlik, maske ile sosyal mesafe başta olmak üzere alınması gereken tedbirlere riayet etmelerini istedi.

İlimiz genelinde denetimlerin kesintisiz ve süreklilik teşkil edecek şekilde devam edeceğini belirten Vali İlhami AKTAŞ, “Duyarlılık gösteren bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, maske, sosyal mesafe ve hijyen konularında daha dikkatli olmalı, çok daha özenli davranmalı ve çevremizdeki herkesi uyarmalıyız. Biz tüm denetim ekiplerimizle sahadayız. Vatandaşlarımız, alınan tedbirlere sıkı bir şekilde uymaya devam ederse, salgınla mücadelede başarıya hızlı bir şekilde ulaşırız” dedi.

Denetlemeleri sırasında Vali İlhami AKTAŞ’a İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı ve İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Üyeleri eşlik etti.

BENZER HABERLER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER

YENİ ASGARİ ÜCRET ZAMMI NET  8 BİN 500 TÜRK LİRASI OLDU

YENİ ASGARİ ÜCRET ZAMMI NET 8 BİN 500 TÜRK LİRASI OLDU

“HENÜZ DEĞMİŞ 13-14 YAŞINA”

“HENÜZ DEĞMİŞ 13-14 YAŞINA”

TOPLU TAŞIMA FİLOSUNA İKİ YENİ ARAÇ DAHA…

TOPLU TAŞIMA FİLOSUNA İKİ YENİ ARAÇ DAHA…

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ MALİ GENEL KURULU ÇANAKKALE’DE YAPILDI

TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ MALİ GENEL KURULU ÇANAKKALE’DE YAPILDI

https://www.burasicanakkale.com ©  2000  - Bütün hakları Saklıdır.